Posouzení a vyhodnocení výběrového řízení na pořadatele MČR a MČRM v agility

30. ledna 2016 - Alena Zbožínková

V sekci Per rollam přibyly zápisy z

Posouzení a vyhodnocení výběrového řízení na pořadatele MČR v agility pro rok 2016 a Posouzení a vyhodnocení výběrového řízení na pořadatele MČR mládeže v agility pro rok 2016.

Zápis z jednání výboru 8. 12. 2015

21. prosince 2015 - Alena Zbožínková

Do sekce Zápisy z jednání byl vložen zápis z jednání výboru.

Per rollam 191-193

12. prosince 2015 - Alena Zbožínková

Na web klubu byla přidána následující jednání výboru:

Schůze výboru

24. listopadu 2015 - Stanislav Mašek


Dne 8.12.2015 od 16:00 v Praze proběhne první schůze nového výboru.

Zápis z Členské schůze 2015

22. listopadu 2015 - Stanislav Mašek

Zápis z členské schůze 2015.pdf

Usnesení z Členské schůze 2015

21. listopadu 2015 - Stanislav Mašek

Usnesení Členské schůze 2015

členské příspěvky 2016

13. listopadu 2015 - Petr Dostál

Byly aktualizovány informace pro placení členských příspěvků pro rok 2016, stejně jako přihláška do Klubu Agility ČR.

Koncepce výběru na EOJ pro rok 2016

29. října 2015 - Stanislav Mašek

Příloha

Pozvánka na členskou schůzi

20. října 2015 - Stanislav Mašek

Pozvánka na členskou schůzi Klubu agility ČR

Datum konání: 21.11.2015

Místo: Praha 3, ulice Siwiecova, Sál Přítomnost

Čas: 10:00

Program:

1) Zahájení

2) Volba návrhové, volební a mandátové komise

3) Zpráva předsedy

4) Zpráva KRK

5) Volba nového výboru a KRK

6) Přestávka

7) Představení nového výboru

8) Diskuse

9) Schválení usnesení

Poděkování

18. října 2015 - ~admin ~

Děkujeme všem reprezentantům na MS, byl to neuvěřitelný zážitek a všem patří veliká gratulace.

Mistry světa 2015 jsou družstva small (Martina Konečná, Dita Korcová, Adéla Havlíková a Olga Edrová) a medium (Petra Hamšíková, Martina Magnoli Klimešová, Kateřina Malačková a Barbara Sajdoková).

foto.jpg

Mistrovství světa 2015

7. října 2015 - ~admin ~

Již ve čtvrtek 8. října startuje v Itálii mistrovství světa agility. Česká republika zde bude mít své zastoupení. Veškeré informace o mistrovství, startovní listiny i odkaz na přímý přenos naleznete na oficiálních stránkách mistrovství http://www.agility-awc2015.it.

logoMS.png

2015 - Mistrovství České republiky mládeže - Pasohlávky

2. října 2015 - ~admin ~

Výsledky

Jednotlivci small junioři

  1. Jana Mikulová - Colombina Moravské srdce
  2. Dominka Machová - A3Ch Aimee z Částkova
  3. Anna Šípková - Flurry Gold Lenfír

Kompletní výsledky

Jednotlivci medium junioři

  1. Denisa Sommerová - A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje
  2. Nikola Pokorná - A3Ch Jamie Želečské vrchy
  3. Aneta Kolodějová - Oskar

Kompletní výsledky

Jednotlivci large junioři

  1. Aneta Kárníková - Mia Elegant Nobby Rock
  2. Adéla Karbusová - Brixiee
  3. Zuzana Genderová - Able Aimy od Cidliny

Kompletní výsledky

Jednotlivci small děti

  1. Zdeněk Smrček - Beruška Gold Rebecca
  2. Heda Antošová - Persefoné Bonimo
  3. Tereza Vaverková - Bony

Kompletní výsledky

Jednotlivci medium děti

  1. Zdeněk Smrček - Casanova ze Smrčkova dvora
  2. Terezie Lenková - Debora Chips Duhová aura
  3. Michaela Dostálová - Benno Mandolina

Kompletní výsledky

Jednotlivci large děti

  1. Klára Kokešová - Brita
  2. Romana Nováková - Atos Captivate
  3. Barbora Pyšková - Atos Captivate

Kompletní výsledky

Týmy large

  1. Metelesku blesku
  2. Best of Collies
  3. IRON DOGS

Kompletní výsledky

Týmy medium

  1. The last chance 97 with El
  2. Barevné tlapky
  3. The best mix

Kompletní výsledky

Týmy small

  1. Leonův harém
  2. Dream team
  3. Černé Perly

Kompletní výsledky

Příloha

Mistrovství České republiky 2015

8. září 2015 - ~admin ~

Letošní mistrovství se uskutečnilo opět v Liberci od 5. do 6. září.

Výsledky

Jednotlivci small
  1. Zuzana Svobodová + Alchymie Bar-Bar Beskydy
  2. Dita Korcová + Extra Pepe Elita Triumphans
  3. Radka Mokrišová + Alvin Gold Radan Bohemia

Kompletní výsledky

Jednotlivci medium
  1. Eva Maděrová + Just Flame Perla z Polabí
  2. Martina Magnoli Klimešová + Csimota Kiki Irhaberki
  3. Petra Doláková + Eliška

Kompletní výsledky

Jednotlivci large
  1. Jakub Štýbr + Ykuk Deabei
  2. Tereza Otýpková + Holly Grant Bohemia Alké
  3. Pavel Košek + A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny

Kompletní výsledky

Týmy small
  1. Junior team/leader/
    1. Lenka Špidlenová + Leon od Prachovských skal
    2. Dominika Machová + A3Ch Aimee z Částkova
    3. Renata Mandová + A3Ch Alpinka Mondeo
    4. Jana Mikulová + Colombina Moravské srdce
  2. Black & White
    1. Monika Šaling + A LITTLE STAR of Youwentis
    2. Eva Lačňáková + ICQ of the Five Colors
    3. Jan Smoček + Fata Morgana Lukato Gold
    4. Pavla Šolcová + Zina Black z Vesničky u hranic
  3. Malý Dingo
    1. Nikola Schovancová + Koudy
    2. Barbora Kozlová + Eddie
    3. Denisa Salátková + Babů Long Princess de H4P
    4. Eva-Žofie Hlinková + Lolly Korym Bohemia

Kompletní výsledky

Týmy medium
  1. repre medium
    1. Martina Magnoli Klimešová + Csimota Kiki Irhaberki
    2. Kateřina Malačková + Dijon z Tylenu Moravia
    3. Petra Hamšíková + A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona
    4. Barbara Sajdoková + A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat
  2. PYRSHEM
    1. Nikola Schovancová + A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia
    2. Petra Doláková + Eliška
    3. Blanka Potočná + Able Zee Z Březkého Průhona
    4. Aneta Krebsová + Happy z Tylenu Moravia
  3. No stress
    1. Markéta Míčová + Dupity Hupity Koryfej
    2. Gabriela Hroteková + Elen Diel Koryfej
    3. Denisa Sommerová + Bega spod Malenice
    4. Anna Zubatá + Bred z Martinčina chovu

Kompletní výsledky

Týmy large
  1. Cuvée borders
    1. Petra Sekerová + Eni
    2. Olga Edrová + Tom Miveko
    3. Zuzana Přichystalová + Ar Moravia Liand
    4. Barbora Mandíková + Atlas Wookiee Simple Elegance
  2. repre large
    1. Tereza Králová + Little Jackie Black Chevers
    2. Martina Jírová + A3Ch Bree Czech Imp
    3. Olga Edrová + Van Miveko
    4. Radovan Liška + Oress Rubínové srdce
  3. Troubled ladies
    1. Tereza Otýpková + Holly Grant Bohemia Alké
    2. Jana Brodová + Quiet Riot z Černobílých
    3. Tereza Otýpková + Bombardino Bohemia Grant
    4. Lucie Glejdurová + Baileys Bohemia Grant

Kompletní výsledky

MR Liberec

1. září 2015 - Petr Dostál

Krásné odpoledne všem členům KA ČR :-)

Přiblížil se čas Mistrovství ČR agility v Liberci a závodníkům byl před malou chvílí rozeslán hromadný email s potřebnými informacemi.

Pokud některý ze závodníků tento email neobdržel, je možno několik vysvětlení:

1. Nemáte prozatím zaplaceno startovné, tudíž nejste mezi akceptovanými

2. Na tyto závody jste se nepřihlašovali přes databázi, ale nominovali jste se na QZ, tudíž jsem posílal na emaily, uvedené jako kontaktní v databázi a buď Váš uvedený email není aktuální, nebo úplně chybí.

3. Cestou mezi mým a vašim pc nějaký zákeřný šotek email smazal. :-)

Každopádně, pokud informace potřebujete, protože budete jako závodníci na MR startovat, kontaktujte mě emailem pietro.d@seznam.cz

Těším se na všechny v Liberci :)

Propozice MR a MRM

31. července 2015 - Petr Dostál

Zveřejňujeme propozice MČR 2015 - Příloha 1 a MČRM 2015 - Příloha 2

Příloha 1, Příloha 2