Složení družstev na mistrovství republiky v agility 2012

17. října 2012 - ~admin ~

Složení družstev, které jste nahlásili podle propozic, si můžete zkontrolovat u závodu kliknutím na odkaz Předběžné složení družstev.

Mistrovství republiky v agility 2012

11. října 2012 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním č. 66 byly schváleny propozice mistrovství České republiky v agility.

AWC 2012

10. října 2012 - ~admin ~

Ve dnech 4. -7. 10. probíhalo v Liberci 17. Mistrovství světa v agility, bylo to vůbec poprvé v České republice. Organizátoři se zhostili tak velké světové akce na jedničku, podle komise agility FCI to bylo nejlepší MS všech dob.

České reprezentaci se také velmi dařilo, děvčata přijela připravená na 100% a zde vidíte výsledky:
  • Jednotlivci medium – Petra Hamšíková a Lara 2. MÍSTO - VICEMISTRYNĚ SVĚTA
  • Družstva smal – družstvo ve složení Martina Konečná –Speedy a Inch, Jitka Klozová a Aninka, Monika Šaling a Blackie vybojovali krásné 2. MÍSTO – VICEMISTŘI SVĚTA
  • Družstva medium – družstvo ve složení Petra Hamšíková a Lara, Martina Magnoli Klimešová a Kiki, Nikol Schovancová a Kejsi, Kateřina Malačková a Jackie jsou MISTŘI SVĚTA
Další výsledky českých reprezentantů najdete na stránkách mistrovství.

Zpráva ze zasedání komise FCI

10. října 2012 - ~admin ~

Náš delegát v komisi agility FCI dodal zápis ze zasedání, které se konalo 8. října 2012 v Liberci. Obzvláště příjemný pro náš klub je odstavec druhý.

Mistrovství světa v agility 2012, Liberec

9. října 2012 - ~admin ~

Výbor KA ČR děkuje našim závodníkům za výbornou reprezentaci a všem pomocníkům na Mistrovství světa v agility 2012 za skvělý, soustředěný a zodpovědný výkon. Agiliťáci z České republiky ukázali světu, že to u nás myslíme s agility vážně a že to umíme.

Prodej překážek z majetku klubu

1. října 2012 - ~admin ~

Výbor rozhodl korespondenčním hlasováním č. 65 o prodeji překážek z majetku klubu.

Agility v mediích

24. září 2012 - ~admin ~

24.9. Český rozhlas  1 - radio Wave

Odkaz na webové stránky pořadu (rozhovor pak bude od středy volně ke stažení).

27.9. televize NOVA – Snídaně s Novou

Vstupy v 6:55 a 8:20

Korespondenční hlasování č. 64

22. září 2012 - ~admin ~

Proběhlo hlasování o novém logu klubu.

Zviditelnění agility sportu

19. září 2012 - ~admin ~

V pondělí byli na ČT-Ostrava v Dobrém ránu naši zástupci Terka Králová a Petr Dostál, podívat se můžete na webu ČT - zde a zde. Oběma moc děkuji.

AKC Agility Invitation event

16. září 2012 - ~admin ~

Výbor klubu obdržel nabídku na možnost účasti 1-3 psů na AKC Agility Invitation event, Orlando, Florida ve dnech 15-16. prosince 2012 a máte-li někdo zájem se za ČR zúčastnit, poskytneme mu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ...
Pokud by se přihlásilo více týmů, rozhodne hlasování výboru.
Je možné se přihásit do 21.9.

Mistrovství České republiky mládeže

10. září 2012 - ~admin ~

O víkendu 9. - 10. 9. se v  Píšťanech okr. Litoměřice odehrálo Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012. Výsledky najdete u závodu v termínovém kalendáři.
Výbor KAČR děkuje organizátorům za pořádání a závodníkům gratuluje k dosaženým výsledkům.

Sdělení

7. září 2012 - ~admin ~

Vzhledem k finišujícím přípravám na MS bude výbor do 10. 10. řešit pouze záležitosti nezbytně nutné k chodu klubu.
Děkujeme za pochopení. Výbor KAČR

EOJ 2012

5. srpna 2012 - ~admin ~

Výbor KA ČR blahopřeje juniorské reprezentaci k výborným výsledkům, dosaženým na European Open Junior 2012. Přehled výsledků českých závodníků je v  sekci reprezentace.

Úprava systému kacr.info

2. srpna 2012 - ~admin ~

Milí uživatelé systému kacr.info, vzhledem k technickým úpravám jsme museli doplnit datum narození u psů, u kterých chybělo. Je to však údaj nesprávný a je to na první pohled vidět - je to 1. 1. 1970. Prosíme ty majitele psů, kteří chtějí údaj uvést na pravou míru, aby to provedli  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , ve kterém uvedou nejlépe číslo psa (je jako poslední údaj v adrese webové strany) a jeho správné datum narození.

Plakáty Mistrovství světa v agility 2012

21. července 2012 - ~admin ~

Pro propagaci MS v agility 2012 pořádaném Klubem agility České republiky můžete použít oficiální plakáty v české či anglické verzi (každý soubor má 1.2 MB).