Agility v mediích

24. září 2012 - ~admin ~

24.9. Český rozhlas  1 - radio Wave

Odkaz na webové stránky pořadu (rozhovor pak bude od středy volně ke stažení).

27.9. televize NOVA – Snídaně s Novou

Vstupy v 6:55 a 8:20

Korespondenční hlasování č. 64

22. září 2012 - ~admin ~

Proběhlo hlasování o novém logu klubu.

Zviditelnění agility sportu

19. září 2012 - ~admin ~

V pondělí byli na ČT-Ostrava v Dobrém ránu naši zástupci Terka Králová a Petr Dostál, podívat se můžete na webu ČT - zde a zde. Oběma moc děkuji.

AKC Agility Invitation event

16. září 2012 - ~admin ~

Výbor klubu obdržel nabídku na možnost účasti 1-3 psů na AKC Agility Invitation event, Orlando, Florida ve dnech 15-16. prosince 2012 a máte-li někdo zájem se za ČR zúčastnit, poskytneme mu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ...
Pokud by se přihlásilo více týmů, rozhodne hlasování výboru.
Je možné se přihásit do 21.9.

Mistrovství České republiky mládeže

10. září 2012 - ~admin ~

O víkendu 9. - 10. 9. se v  Píšťanech okr. Litoměřice odehrálo Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012. Výsledky najdete u závodu v termínovém kalendáři.
Výbor KAČR děkuje organizátorům za pořádání a závodníkům gratuluje k dosaženým výsledkům.

Sdělení

7. září 2012 - ~admin ~

Vzhledem k finišujícím přípravám na MS bude výbor do 10. 10. řešit pouze záležitosti nezbytně nutné k chodu klubu.
Děkujeme za pochopení. Výbor KAČR

EOJ 2012

5. srpna 2012 - ~admin ~

Výbor KA ČR blahopřeje juniorské reprezentaci k výborným výsledkům, dosaženým na European Open Junior 2012. Přehled výsledků českých závodníků je v  sekci reprezentace.

Úprava systému kacr.info

2. srpna 2012 - ~admin ~

Milí uživatelé systému kacr.info, vzhledem k technickým úpravám jsme museli doplnit datum narození u psů, u kterých chybělo. Je to však údaj nesprávný a je to na první pohled vidět - je to 1. 1. 1970. Prosíme ty majitele psů, kteří chtějí údaj uvést na pravou míru, aby to provedli  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , ve kterém uvedou nejlépe číslo psa (je jako poslední údaj v adrese webové strany) a jeho správné datum narození.

Plakáty Mistrovství světa v agility 2012

21. července 2012 - ~admin ~

Pro propagaci MS v agility 2012 pořádaném Klubem agility České republiky můžete použít oficiální plakáty v české či anglické verzi (každý soubor má 1.2 MB).

Výzva, týkající se časopisu Psí sporty

12. července 2012 - ~admin ~

Vážení, vzhledem k obnovení zasílání časopisu Psí sporty bychom chtěli požádat všechny stávající předplatitele, kteří jsou současně členy KAČR a nechtějí aby jim chodilo jejich stávající předplatné, aby co nejdříve kontaktovali  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  vydavatelství Czech Press Group, a.s. ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 475211666) s žádostí o vrácení přeplatku nevyčerpaného předplatného. Děkujeme za spolupráci!

Schůze výboru KA ČR 28. 6. 2012

1. července 2012 - ~admin ~

Zápis ze schůze, konané 28. 6. 2012 a přílohy 12 a 3 máte k nahlédnutí.

Úprava Soutěžního řádu

30. června 2012 - ~admin ~

Výbor odhlasoval úpravu soutěžního řádu v bodě 2.1.4. – odrážka šest – původní znění: „nejméně osm týdnů před pořádáním akce zajistit zařazení akce do termínového kalendáře“ bude nahrazeno „V případě delegace zahraničního rozhodčího nejméně osm týdnů před pořádáním akce zajistit zařazení akce do termínového kalendáře. V případě domluveného českého rozhodčího zajistit zařazení akce do termínového kalendáře nejpozději 21 dnů před pořádání akce.“
Změna byla zapracována do textu řádu.

Informace k řádu agility

30. června 2012 - ~admin ~

Vzhledem k zaneprázdněnosti výboru přípravou Mistrovství světa nebylo možné včas zaktualizovat soutěžní řád tak, aby byl v souladu s překladem mezinárodního řádu agility. Výbor jednohlasně odhlasoval posunutí platnosti řádu agility do doby vzniku nového soutěžního řádu. V platnosti zůstává dosud platný řád agility.

Propozice Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012

12. června 2012 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním byly schváleny propozice Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012

Nový Řád agility KA ČR

8. června 2012 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním byl přijat nový Řád agility, platný od 1. 7. 2012 spolu s přechodným patřením. Za úpravu překladu řádu výbor děkuje Michalovi Krejčímu a Karin Divišové.