Žádost o pořádání závodu s přidělováním titulu CACAg

5. dubna 2012 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním č. 54 byla výborem schválena žádost o pořádání závodu s přidělováním titulu CACAg - Závody při LVT Louny dne 29. 7. 2012.

Korespondenční hlasování výboru

3. dubna 2012 - ~admin ~

Výbor KA ČR hlasoval o skutečnostech, týkajících se kvalifikačních závodů na EOJ 2012 juniorů a kvalifikace na EO a MS 2012.

Známky ČKS

27. března 2012 - ~admin ~

Prosíme všechny členy, kteří zaplatili Klubu agility za známku ČKS aby zkontrolovali, zda jsou na seznamu členů ČKS a pokud ne, ozvali se obratem na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Výběr reprezentace na EO a MS 2012

21. března 2012 - ~admin ~

Pro výběr reprezentace na EO a MS budou použity výsledky z těchto závodů:
28. - 29. 4. 2012 ve Skochovicích
26. - 27. 5. 2012 v Praze Kyjích
23. - 24. 6. 2012 v Prostějově
Na každých závodech bude kvalifikační běh řádně označen.

Doplnění směrnice 1/12

8. března 2012 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním č. 50 byla směrnice 1/12 (Odvody ze závodů agility) doplněna instrukcí o použití variabilního symbolu platby.

Schůze výboru KA ČR

5. března 2012 - ~admin ~

Byl zveřejněn zápis z výborové schůze, konané dne 23. 2. 2012 včetně příloh. Můžete se v něm mimo jiné dočíst, že byla zrušena směrnice 4/11 (Odvody ze závodů agility) a nahrazena směrnicí 1/12, vybrán pořadatel Mistrovství České republiky mládeže v agility 2012, zveřejněna koncepce výběru účastníků IMCA a PAWC pro rok 2012, upraven systém výběru reprezentace na MS a EO pro rok 2012 a ukončena platnost směrnice 9/11 (Mistrovství republiky plemene). V zápise jsou také uvedena kvalifikační kritéria pro účast na mistrovstvích republiky v agility v roce 2012.

Koncepce juniorské reprezentace 2012

27. února 2012 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním č. 48 byla schválena koncepce juniorské reprezentace pro rok 2012.

Dokumenty z členské schůze, konané 11. 2. 2012

22. února 2012 - ~admin ~

Jsou k dispozici dokumenty z členské schůze.

Vyhlášení výběrového řízení

10. února 2012 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním č. 47 bylo schváleno a tím se i vyhlašuje výběrové řízení na pořadatele Mistrovství České republiky v agility 2012. Zájemci, přečtěte si podmínky a postupujte podle nich.

Schůze výboru KA ČR, konaná dne 1. 2. 2012

8. února 2012 - ~admin ~

Ze schůze výboru je k dispozici zápis, jehož součástí je způsob výběru reprezentace na EO 2012 a MS FCI 2012. Přílohou je také nový Řád agility, do kterého jsou aplikovány změny v Řádu agility FCI.
Zpráva delegáta v komisi agility FCI ze zasedání 4. - 5. února 2012 v Praze.

Návrh změny stanov, který bude předložen na členské schůzi 11. 2. 2012

11. ledna 2012 - ~admin ~

V souladu se stanovami máte k dispozici znění návrhu změněných stanov, který bude na členské schůzi přednesen předkladatelem Antonínem Palatou. Dokument je ve formátu DOC s nahranými změnami původních stanov.

Co dělat, zjistíte-li, že je něco nesprávně s vašim členstvím v KA ČR

6. ledna 2012 - ~admin ~

Členům, kteří nezaplatili včas příspěvek a tím jim zaniklo členství, stačí pro vznik členství zaplatit členský příspěvek včetně zápisného - nemusí znovu zasílat přihlášku (instrukce pro placení mezitím samozřejmě v novinkách trochu zapadly, tak se nebojte jít trochu do minulosti).

Pokud u své osoby na kacr.info nemáte členství zaznamenáno, přestože jste členský příspěvek zaplatili, může to mít třeba následující důvody:
- použili jste nesprávný variabilní symbol, který neumožnil hromadné zpracování
- zaplatili jste více položek pod jedním variabilním symbolem a neposlali jste jejich rozpis
- zaplatili jste natolik pozdě, že vaše platba přišla na účet klubu v roce 2012 a bude třeba doplatit ještě zápisné pro nový vznik členství
- zmýlili jsme někde při zpracování plateb
V každém případě se dá téměř všechno napravit. Napište  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , co je špatně a jak si myslíte, že to má být správně a co nejvíce údajů, které mohou pomoci k identifikaci. Zejména z jakého účtu (číslo), kolik, co a za koho jste platili - osoby prosím identifikujte jejich členským číslem (je uvedeno hned pod vašim jménem na kacr.info). A skutečně napište, neposílejte kopie výpisu z účtu, s tím je strašná práce.

Děkujeme za spolupráci.

Volební členská schůze Klubu agility České republiky

15. prosince 2011 - ~admin ~

Zveme všechny členy na členskou schůzi, která se uskuteční 11. 2. 2012 od 10.00 v zasedací místnosti Domu odborových hnutí, Praha 3, náměstí W. Churchilla 2.
Program:

• zahájení schůze
  • volba zapisovatele a pracovních komisí členské schůze
  • zprávy o činnosti výboru a kontrolní a revizní komise
  • zpráva o MS 2012
  • volby výboru a kontrolní a revizní komise
  • rozpočet 2012
  • diskuze
  • usnesení členské schůze

Výběrové řízení na manažera reprezentace

9. prosince 2011 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním 45/11 bylo schváleno Výběrové řízení na manažera reprezentace na MS a EO v roce 2012. Prosíme případné zájemce, aby si dokument prostudovali a postupovali podle něj.

Rozpočet MS FCI v 2012

9. prosince 2011 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním byl schválen Rozpočet mistrovství světa v agility 2012 v Liberci.