Per rollam č. 40

19. září 2011 - ~admin ~

Výbor schválil korespondenčním hlasováním směrnici 8/11 - Zveřejňování informací na internetových www stránkách Klubu agility České republiky, která stanovuje i základní pravidla inzerce.

Jednání výboru

13. září 2011 - ~admin ~

Zápis z jednání je zveřejněn, součástí je směrnice 7/11 - Delegace rozhodčích KA ČR na závody agility, pořádané v České republice.

Mistrovství republiky v agility v Žamberku

12. září 2011 - ~admin ~

Mistrovství zdá se dopadlo dobře, počasí vyšlo a výsledky najdete u závodů na kacr.info - jednotlivce i družstva. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem za účast.

Nové webové stránky

31. srpna 2011 - ~admin ~

Milí členové Klubu agility České republiky i vy ostatní,

dostali jste se na nové stránky. Pokud budete potřebovat něco z těch starých, jejich obsah je dočasně přístupný, ale už se nebude měnit. Když najdete na starých stránkách informaci, odlišující se od informace na stránkách nových, platí vždy nové stránky. Za upozornění na případné chyby vám předem děkujeme.

Excelentní výkony českých juniorských závodníků

17. srpna 2011 - ~admin ~

Gratulujeme výpravě českých juniorských závodníků k výborným výsledkům na juniorských závodech v maďarské Gyule, kde byli nejúspěšnější ze všech národních výprav v zisku medailí co do počtu i cennosti. Podrobnosti najdete na stránkách závodu.

Skupinové foto výpravy

Časopis Psí sporty

16. srpna 2011 - ~admin ~

Časopis Psí sporty v současné době supluje funkci klubového zpravodaje díky vyhrazenému tiskovému místu, které může být využito ke sdělení čtenářům. Vzhledem k tomu, že ne všichni členové jsou dostatečně informováni o způsobu, jak je zařízeno zaslání časopisu na jejich adresu, mohou pro ně být následující informace užitečné.

Po zaplacení členského příspěvku je člen zařazen do seznamu nových abonentů, Seznamy jsou periodicky zasílány společnosti CZECH PRESS GROUP a. s., která zajišťuje distribuci.

To, že je člen zařazen do seznamu abonentů, lze ověřit na stránkách Databáze agility, kde je u jména člověka údaj Klubový zpravodaj - mělo by tam být Ano.

Pokud jste zařazeni v seznamu abonentů a časopis Psí sporty nedostáváte, postupujte takto:

• vaše členské číslo z Databáze agility
  • vaši adresu
  • kdy vám přišly Psí sporty naposledy

Odpovědná osoba vaši reklamaci zpracuje a předá do redakce časopisu. Na váš e-mail nečekejte písemnou odpověď, pokud chcete mít jistotu, že zpráva došla, zapněte před odesláním požadavek na "Potrvrzení o přečtení".

Pořádání závodu CACAg

11. srpna 2011 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním bylo schváleno pořádání soutěže CACAg

Náklady vedení reprezentace EO 2011

11. srpna 2011 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním bylo schváleno proplacení nákladů vedení reprezentace na EO.

Úspěchy reprezentace

11. srpna 2011 - ~admin ~

Přidána fotografie a úspěchy naší reprezentace na EO.