Časopis Psí sporty

16. srpna 2011 - ~admin ~

Časopis Psí sporty v současné době supluje funkci klubového zpravodaje díky vyhrazenému tiskovému místu, které může být využito ke sdělení čtenářům. Vzhledem k tomu, že ne všichni členové jsou dostatečně informováni o způsobu, jak je zařízeno zaslání časopisu na jejich adresu, mohou pro ně být následující informace užitečné.

Po zaplacení členského příspěvku je člen zařazen do seznamu nových abonentů, Seznamy jsou periodicky zasílány společnosti CZECH PRESS GROUP a. s., která zajišťuje distribuci.

To, že je člen zařazen do seznamu abonentů, lze ověřit na stránkách Databáze agility, kde je u jména člověka údaj Klubový zpravodaj - mělo by tam být Ano.

Pokud jste zařazeni v seznamu abonentů a časopis Psí sporty nedostáváte, postupujte takto:

• vaše členské číslo z Databáze agility
  • vaši adresu
  • kdy vám přišly Psí sporty naposledy

Odpovědná osoba vaši reklamaci zpracuje a předá do redakce časopisu. Na váš e-mail nečekejte písemnou odpověď, pokud chcete mít jistotu, že zpráva došla, zapněte před odesláním požadavek na "Potrvrzení o přečtení".

Pořádání závodu CACAg

11. srpna 2011 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním bylo schváleno pořádání soutěže CACAg

Náklady vedení reprezentace EO 2011

11. srpna 2011 - ~admin ~

Korespondenčním hlasováním bylo schváleno proplacení nákladů vedení reprezentace na EO.

Úspěchy reprezentace

11. srpna 2011 - ~admin ~

Přidána fotografie a úspěchy naší reprezentace na EO.