Reprezentace

AWC - FCI Agility World Championship (Mistrovství světa)

V letošním roce se koná v termínu 10.-13. září v Talinu (Estonsko). Více informací na https://agility2020.ee/en/news/ - ZRUŠENO!


JOAWC - FCI Junior Open Agility World Championship (Mistrovství světa juniorů)

Aktuální informace k JOAWC 2020 k 17. 3. 2020

Z rozhodnutí pořadatele JOAWC 2020 byl tento závod pro rok 2020 zrušen bez náhrady.

V letošním roce se koná v termínu 9. - 12. července ve Vantaa (Finsko). Více informací o akci na https://www.agilitynow.eu/category/junior-open-agility-world-championship/joawc-2020/

Česká republika prostřednictvím autorky nápadu paní Jiřiny Máčkové uspořádala v roce 2002 nultý ročník tohoto mistrovství, tehdy ještě pod názvem MEJ (Mistrovství Evropy juniorů). Akce se setkala s velkým ohlasem nejen v Evropě a tak není divu, že se brzy našli pořadalé i z dalších států, akce se následně přejmenovala na MMJ (Mezinárodní mistrovství juniorů), poté, co ji pod svá křídla převzalo FCI, na EOJ (European Open Junior) a JEO (Junior European Open) a v roce 2020 se poprvé koná pod názvem JOAWC (Otevřené Mistrovství světa juniorů).


EO - European Open (Otevřené Mistrovství Evropy)

V letoším roce se koná ve dnech 30. 7. - 2. 8. Rutland Showground v Oakhamu (Velká Británie). Více informací o akci na https://eo2020.eu/ - ZRUŠENO!


IMCA, PAWC - International Mix&Breed Championship (IMCA), ParAgility World Championship (PAWC)

V letošním roce se tyto dvě akce konají v termínu 27.-30. srpna v Dammweg, Münsingen (Švýcarsko). Více informací na http://imca-pawc-2020.ch/ - ZRUŠENO!


WAO - World Agility Open

V letošním roce se koná v termínu 29. října -1. listopadu v Ermelo (Nizozemsko). Více informací na https://www.worldagilityopen.com/

Reprezentace ČR se v roce 2020 účastní tohoto závodu poprvé.


Klub agility ČR pořádá na výše uvedená mezinárodní mistrovství kvalifikační závody, podle jejichž výsledků pak schválí účast týmů jak v soutěži jednotlivců, tak v soutěži družstev.

Podrobnosti ke kvalifikacím 2020.

Nabídka

Generální partner

Brit

Partneři

Renault
HCV
Zero DC
MushGO
Gasso
Hainz
ZACKL SPORT

Klub agility České republiky

Hlavní nabídka