IMCA a PAWC 2018

IMCA a PAWC 2018, Huntingdon, Velká Británie

Ve dnech 23. – 26. 8. hostila Velká Británie otevřené mistrovství světa psů bez průkazu původu (IMCA) + závodníků para agility (PAWC). Jako každý rok se na závod sjel výběr nejlepších z mnoha zemích světa. I Česká republika zde měla své zástupce. Do přes 1300 km vzdáleného Huntindonu se vydalo 15 závodníků do kategorie IMCA a 1 závodník do PAWC. Po skoro 24 hodinách cesty česká reprezentace dojela na místo, zdárně prošla veterinární přejímkou a tréninkem. 3 dny usilovného boje vynesly mnoho krásných výsledků, a tak se česká reprezentace mohla pyšnit:

V součtech výsledky: 1. místo small team (Šaling M., Kozlová B., Šonská K., Sack L.) 1. místo medium team (Potočná B., Kokešová K., Maršálková A., Krejčí T.) 3. místo PAWC – Radmila Nováková s Joy

V soutěži zemích Česká republika vybojovala 3 místo!!!

3. místo v jumpingu medium – Adéla Maršálková s Míšou 3. místo v agility large – Adriana Slezáková s Jerrym 2. místo v jumping small – Monika Šaling s A little star of

1. místo small team jumping (Šaling M., Kozlová B., Šonská K., Sack L.) 1. místo small team agility (Šaling M., Kozlová B., Šonská K., Sack L.) 3. místo medium team jumping (Potočná B., Kokešová K., Maršálková A., Krejčí T.) 1. místo medium team agility (Potočná B., Kokešová K., Maršálková A., Krejčí T.) 6. místo large team jumping (Paško P., Slezáková A., Kadlec J., Zapletalová M.) 3. místo large team jumping (Paško P., Slezáková A., Kadlec J., Zapletalová M.)

Děkujeme firmě Vafo Praha s.r.o. za dlouhodobou podporu reprezentace Klubu agility, dále Klubu agility ČR za možnost účastnit se takovéto prestižní soutěže. Těšíme se na další ročník IMCA a PAWC, který bude hostit španělská Valencie.

Oficiální web IMCA a PAWC 2018

Bodové tabulky po prvních KZ