Největší úspěchy na mezinárodní úrovni

MISTROVSTVÍ SVĚTA

Jednotlivci

- 2018 (Kristianstad, Švédsko): Martina Magnoli Klimesova + Kiki – 1. místo v kategorii medium

-2017 (Liberec, Česká Republika) Tereza Kralova + Say – 1. místo v kategorii large

- 2017 (Liberec, Česká Republika) Katerina Malackova + Izzy – 2. místo v kategorii medium

- 2016 (Zaragoza, Španělsko) Martina Magnoli Klimešová + Kiki - 1. místo ve finále v kategorii medium

- 2014 (Luxemburk) Martina Magnoli Klimesova + Kiki – 1. místo finále v kategorii medium

- 2013 (Jihoafrická republika): Radovan Liška + Orry - 2. místo v kategorii large

- 2012 (Liberec - Česká republika): Petra Hamšíková + Lara - 2. místo v kategorii medium

- 2010 (Rieden - Německo): Veronika Krčmářová + Kvido - 2. místo v kategorii small

- 2007 (Hamar - Norsko): Adéla Králová + Rupione-Baby - 1. místo v kategorii small

- 2003 (Lievin - Francie): Olga Edrová + Adder Black - 2. místo v kategorii medium


Družstva

·2018 (Kristianstad, Švédsko): Kaletova, Mokrisova, Maderova, Klimesova – 2. místo v kategorii médium

·2017 (Liberec, Česká Republika): Mokrišová, Panáčová, Malačková, Klimešová – 2. místo v kategorii medium

·2015 (Bologna, Itálie): Martina Konečná, Dita Korcová, Adéla Havlíková a Olga Edrová - 1. místo v kategorii small

·2015 (Bologna, Itálie): Petra Hamšíková + Lara, Martina Magnoli Klimešová + Kiki, Barbara Sajdoková, Kateřina Malačková + Jackie - 1. místo v kategorii medium

·2012 (Liberec - Česká republika): Petra Hamšíková + Lara, Martina Magnoli Klimešová + Kiki, Nikol Schovancová + Kejsi, Kateřina Malačková + Jackie - 1. místo v kategorii medium

·2012 (Liberec - Česká republika): Martina Konečná + Speedy a Inch, Jitka Klozová + Aninka, Monika Šaling + Blackie - 2. místo v kategorii small

·2011 (Lievin - Francie): Radovan Liška + Amulet for luck od Zlatonosné říčky , Tereza Králová + Nice, Martina Vaškebová + Cindy Ayky - 3 místo v kategorii large

·2008 (Helsinki - Finsko): Eva Šulcová + Jimy, Olga Edrová + Edy, Radovan Liška + Eny - 3. místo v kategorii medium

·2006 (Basilej - Švýcarsko): Olga Edrová + Enticing Eve, Adéla Králová + Rupione-Baby, Eva Lačňáková + Orka - 1. místo v kategorii small

·2006 (Basilej - Švýcarsko): Olga Edrová + Adder Black, Martina Podešťová + Gwendolyn, Radovan Liška + Enya - 2. místo v kategorii medium

·2004 (Montichiari - Itálie): Antonín Diviš + Suzanne, Radovan Liška + Nessie, Eva Lačňaková + Orka - 2. místo v kategorii small

·2000 (Helsinki - Finsko): Martina Podešťová + Gwendolyn, Radovan Liška + Baronesse, Dana Sedláková + Sting, Kristýna Bartošová + Abraham - 3. místov kategorii small


EUROPEAN OPEN

Jednotlivci

·2016 (Houden, Francie): Tereza Kralova + Say - 1. místo v kategorii large

·2016 (Houden, Francie): Martina Magnoli Klimešová + Kiki - 2. místo v kategorii medium

·2015 (Rieden, Německo) Martina Magnoli Klimešová + Kiki - 1. místo v kategorii medium

·2014 (Taszár, Maďarsko): Martina Magnoli Klimešová + Kiki - 2. místo v kategorii medium

·2013 (Neeroeteren - Belgie): Martina Magnoli Klimešová + Kiki - 3. místo v kategorii medium

·2011 (Bad Hall - Rakousko): Jan Smoček + Pipin - 3. místo v kategorii large

Družstva

·2017 (Salice Terme, Itálie): Tereza Králová+ Say, Tereza Otýpková+Jess, Lucie Glejdurová+Nessie a Radovan Liška+Ory - 3.místo v kategorii Large

·2010 (Liberec, Česká Republika): Gabriela Hroteková +Faust, Martina Konečná + Speedy, Jitka Klozová + Enda a Veronika Nehybová Krčmářová + Kvido 2.místo v kategorii small



IMCA

Jednotlivci

·2017 (Tattendorf, Rakousko): Adriana Slezakova + Jerry – 2. místo v kategorii large

·2017 (Tattendorf, Rakousko): Katerina Malackova + Izzy – 2. místo v kategorii medium

·2016 (Frýdek Místek, Česká Republika): Katerina Malackova + Jackie – 1. místo v kategorii medium

·2016 (Frýdek Místek, Česká Republika): Radka Mokrisova + Kiri – 2. místo v kategorii small

·2012 (Wieze - Belgie): Nikola Schovancová + Kejsi - 1. místo v kategorii medium

Družstva

·2018 (Huntingdon, Anglie): K. Kokesova, A. Marsalkova, P. Blasess, T. Krejci – 1. místo v kategorii medium

·2018 (Huntingdon, Anglie): M. Saling, B. Kozlovà, K. Sonskà, L. Sack – 1. místo v kategorii small

·2017 (Tattendorf, Rakousko): M. Jirova, J. Fiala, R. Pistkova, A. Slezakova – 2. místo v kategorii large

·2017 (Tattendorf, Rakousko): K. Malackova, B. Potocna, N. Schovancova, A. Slezakova – 1. místo v kategorii medium

·2017 (Tattendorf, Rakousko): B. Kozlova, R. Mokrisova, L. Sack, M. Saling – 2. místo v kategorii small

·2016 (Frýdek Místek, Česká Republika): R. Mokrisova, E. Panacova, A. Slezakova, M. Jirova – 3. místo v kategorii large

·2016 (Frýdek Místek, Česká Republika): R. Mokrisova, R. Mokrisova, K. Malackova, S. Nikola – 1. místo v kategorii medium

·2016 (Frýdek Místek, Česká Republika): M. Saling, B. Kozlova, R. Mokrisova, L. Sack – 1. místo v kategorii small

·2012 (Wieze - Belgie): Iveta Hotzelová + Moro, Alena Lustyková + Aramis, Lucie Dušková + Lili, Petra Vaverková + Bart - 2. místo v kategorii small

·2012 (Wieze - Belgie): Eva Langová + Merlin, Nikola Schovancová + Kejsi, Adriana Slezáková + Timi, Veronika Otýpková + Bizzy - 3. místo v kategorii medium

·2011 (Nijmegen - Nizozemí): Alena Lustyková + Aramis, Lucie Bočková + Kerry, Lenka Blachová + Meluzínka, Lucka Dušková + Lili - 2. místo v kategorii small

·2011 (Nijmegen - Nizozemí): Jana Kořínková + Henry, Nikola Schovancová + Kejsi, Vendula Kopřivíková + Aramis, Adriana Slezáková + Timi - 2. místo v kategorii medium


PAWC

·2017 (Tattendorf, Rakousko): Rozova Zuzana + Amis – 2. místo v kategorii G4

·2017 (Tattendorf, Rakousko): Stichauerova Jitka + Beruska – 1. místo v kategorii G4

·2017 (Tattendorf, Rakousko): Josef Žák + Kvinousek – 3. místo v kategorii G3

·2016 (Frýdek Místek, Česká Republika)

·2012 (Wieze - Belgie): Hedvika Rychnovská a Attila - 1. místo

·2012 (Wieze - Belgie): René Gabriel + Snoopy - 2. místo

·2011 (Nijmegen - Nizozemí): Zuzana Rozová + Amis - 1. místo


EUROPEAN OPEN JUNIOR

Jednotlivci - junioři

·2018 (Holandsko): Marketa Klevarova + Ariel – 3. místo v kategorii large

·2018 (Holandsko): Klara Kokesova + Roxy – 2. místo v kategorii medium

·2017 (Luxembourg): Klára Kokešová – 1. místo v kategorii medium

·2016 (Cilistov, Slovensko): Barbora Štachová – 1. místo v kategorii medium

·2016 (Cilistov, Slovensko): Zdenek Smrček – 1. místo v kategorii small

·2015 (Roznov pod Radhostem, Česká Republika): Klara Hancová – 2. místo v kategorii large

·2015 (Roznov pod Radhostem, Česká Republika): Eva-Zofie Hlinková – 2. místo v kategorii small

·2014 (Mailand, Itálie): Magdalena Bradacová – 3. místo v kategorii large

·2014 (Mailand, Itálie): Dorota Psotková – 1. místo v kategorii medium

·2014 (Mailand, Itálie): Denisa Sommerová – 2. místo v kategorii medium

·2014 (Mailand, Itálie): Lenka Spidlenova – 2. místo v kategorii small

Jednotlivci - děti

·2018 (Holandsko): Lucie Frimmelova + Dajavera – 2. místo v kategorii large

·2018 (Holandsko): Natalie Sisovska + Bono – 3. místo v kategorii large

·2018 (Holandsko): Martin Saling + Devil – 1. místo v kategorii small

·2017 (Luxembourg): Adéla Benešová – 2. místo v kategorii medium

·2017 (Luxembourg): Terezie Lenkova – 3. místo v kategorii medium

·2016 (Cilistov, Slovensko): Barbora Pyšková + Pikao – 3. místo v kategorii large

·2015 (Roznov pod Radhostem, Česká Republika): Zdenek Smrček – 1. místo v kategorii small

·2015 (Roznov pod Radhostem, Česká Republika): Petra Vydrova – 2. místo v kategorii small

·2014 (Mailand, Itálie): Dominik Machotka – 2. místo v kategorii small


Družstva

·2018 (Holandsko): A. Havlickova – A. Frimmelova – M. Klevarova – V. Zdrubecka – 1. místo v kategorii large

·2018 (Holandsko): A. Marsalkova – H. Kubickova – K. Kokesova – A. Kocianova – 1. místo v kategorii medium

·2018 (Holandsko): P. Vydrova – L. Dzuvarovska – A. Frimmelova – Z. Smrcek – 3. místo v kategorii small

·2017 (Luxembourg): B. Stefanova, L. Petirova, L. Jirmanova, A. Havlickova – 2. místo v kategorii large

·2017 (Luxembourg): K. Kokesova, B. Stachova, A. Kocianova, K. Zachova – 2. místo v kategorii medium

·2017 (Luxembourg): M. Saling, L. Dzuvarovska, T. Vaverkova, A. Dusankova – 2. místo v kategorii small

·2016 (Cilistov, Slovensko): Martin Jánoš + Aramis, Barbora Lahovská + Clea, Julie Wohanková + Ailey a Zdeněk Smrček + Casanova – 1. místo v kategorii small + medium

·2015 (Roznov pod Radhostem, Česká Republika): A. Pospisilova, D. Sommerova, K. Hancova, M. Bradacova – 1. místo v kategorii large

·2015 (Roznov pod Radhostem, Česká Republika): Z. Smrcek, M. Horacek, F. Ilkanic, K. Sonska – 2. místo v kategorii medium

·2015 (Roznov pod Radhostem, Česká Republika): D. Sommerova, D. Machova, M. Taflova, K. Lustykova – 3. místo v kategorii small

·2014 (Mailand, Itálie): J. Cerny, M. Bradacova, A. Pospisilova, L. Petirova – 3. místo v kategorii large