Ples Klubu agility aneb Přátelské setkání „agiliťáků“

Pozvánka na ples Klubu agility aneb Přátelské setkání „agiliťáků“

Vážení členové Klubu agility ČR a jeho příznivci,

rádi bychom vás pozvali na ples, konaný dne 11. 11. 2017. Po skončení členské schůze dostanete nějaký čas na zkrášlení zevnějšků a od 19:00 vás pak rádi přivítáme v prostorách klubu Klub TEPLO, Horní náměstí 9, Přerov.

Účast na plese není podmíněná účastí na členské schůzi, tedy ani členstvím v KAČR. Večerní róby také můžete pro tentokrát nechat ve skříni. „Startovné“ na ples bylo stanoveno na 99,- Kč a v ceně je kromě občerstvení ve formě rautu také hudební doprovod k tanci a poslechu. V přípravě je zábava ve formě kvízu a nahlédneme také do historie agility.

Zajištěna bude tombola, lístky k zakoupení přímo na místě.

Přihlašování je totožné jako přihlašování na závody přes https://www.kacr.info/competitions/2546, vyberete si jakýkoli VP a pod tímto se přihlásíte. VS pro platbu je číslo přihlášky, které vám vygeneruje systém, do poznámky uveďte počet lístků, ten vynásobte číslem 99 a vzejde vám konečná výše startovného.

Snad se shledáme v hojném počtu a budeme se na vás moc těšit!

Výbor KAČR