Členství v Klubu agility

Jak se stát členem

Členem Klubu agility České republiky se může stát každý po splnění předepsaných podmínek, tedy podáním přihlášky a zaplacením zápisného a členského příspěvku.

Nejprve musíte vyplnit přihlášku. Písemná přihláška musí být opatřena vlastnoručním podpisem.

Výše členských příspěvků je stanovena usnesením členské schůze. Standardní roční členský příspěvek na kalendářní rok činí:

• pro člena do 15 let 300 Kč
  • pro člena nad 15 let 500 Kč

K tomu je třeba přičíst tzv. zápisné, které činí 100 Kč.

Přihlášky zasílejte na adresu:

Petr Dostál, Petýrkova 1991/26, 148 00 Praha 4

papírovou poštou (NE DOPORUČENĚ) nebo e-mailem pietro.d@seznam.cz.

Údaje o stavu členství a další informace lze nalézt v databázi, kde si členové mohou v případě potřeby vytisknout „členskou průkazku“.

Přihlášky a platby jsou zpracovávány zpravidla týdně, poté, co je platba příspěvku a zápisného připsána na účet či doručena pokladní.

Výhody členství

• možnost podílet se rozvoji agility v České republice
  • nižší startovné na závodech agility (pořadatel odvádí za nečlena KA ČR podstatně vyšší částku než za člena, což by se do výše startovného mělo promítnout)
  • nižší poplatek za vystavení výkonnostního průkazu