Síň slávy

Kateřina Opavová

Kateřina Opavová byla nezapomenutelná špičková závodnice a byla neodmyslitelnou součástí reprezentace agility od roku 1996, kdy se společně se svým křížencem Bertem poprvé stala mistryní republiky. Dále pak v roce 1999, 2001 a 2002. V letech 1997-1999 stála pravidelně na stupních vítězů se svými BOM Bain a Acré Alké. Katka a Bert se staly legendami českého agility. V roce 2005 zemřela při autonehodě cestou ze zahraničních závodů. Do síně slávy byla navržena pro své úspěchy v agility.

Radko Loučka

Ing. Radko Loučka, Csc. je uznávaný odborník v oblasti výživy psů. Stál u zrodu nejen agility, ale i dalších mladých kynologických sportů v České republice. Je spojen s počátky chovu border collií, v současné době je předsedou Border Collie Clubu CZ. Přednášel na České zemědělské univerzitě v Praze, je autorem knih o agility a pasení.

Antonín Grygar

Antonín Grygar, trenér a mezinárodní rozhodčí, dříve též dlouholetý delegát za Českou republiku při Komisi agility FCI a vedoucí reprezentace. Do síně slávy byl navržen pro velký přínos sportu v naší republice, kdy od prvopočátku tento sport rozvíjel, nejdřív jako závodník, pak jako rozhodčí a trenér. Zavedl několik závodů Pragil, Czech Open, Noční hrátky, Top Cup, Kennel Cup, Mistrovství republiky seniorů aj.