Propozice MR

Propozice MR 2015

MR 2015

Mistrovství České republiky 2015

Letošní mistrovství se uskutečnilo opět v Liberci od 5. do 6. září.

Výsledky

Jednotlivci small
  1. Zuzana Svobodová + Alchymie Bar-Bar Beskydy
  2. Dita Korcová + Extra Pepe Elita Triumphans
  3. Radka Mokrišová + Alvin Gold Radan Bohemia

Kompletní výsledky

Jednotlivci medium
  1. Eva Maděrová + Just Flame Perla z Polabí
  2. Martina Magnoli Klimešová + Csimota Kiki Irhaberki
  3. Petra Doláková + Eliška

Kompletní výsledky

Jednotlivci large
  1. Jakub Štýbr + Ykuk Deabei
  2. Tereza Otýpková + Holly Grant Bohemia Alké
  3. Pavel Košek + A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny

Kompletní výsledky

Týmy small
  1. Junior team/leader/
    1. Lenka Špidlenová + Leon od Prachovských skal
    2. Dominika Machová + A3Ch Aimee z Částkova
    3. Renata Mandová + A3Ch Alpinka Mondeo
    4. Jana Mikulová + Colombina Moravské srdce
  2. Black & White
    1. Monika Šaling + A LITTLE STAR of Youwentis
    2. Eva Lačňáková + ICQ of the Five Colors
    3. Jan Smoček + Fata Morgana Lukato Gold
    4. Pavla Šolcová + Zina Black z Vesničky u hranic
  3. Malý Dingo
    1. Nikola Schovancová + Koudy
    2. Barbora Kozlová + Eddie
    3. Denisa Salátková + Babů Long Princess de H4P
    4. Eva-Žofie Hlinková + Lolly Korym Bohemia

Kompletní výsledky

Týmy medium
  1. repre medium
    1. Martina Magnoli Klimešová + Csimota Kiki Irhaberki
    2. Kateřina Malačková + Dijon z Tylenu Moravia
    3. Petra Hamšíková + A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona
    4. Barbara Sajdoková + A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat
  2. PYRSHEM
    1. Nikola Schovancová + A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia
    2. Petra Doláková + Eliška
    3. Blanka Potočná + Able Zee Z Březkého Průhona
    4. Aneta Krebsová + Happy z Tylenu Moravia
  3. No stress
    1. Markéta Míčová + Dupity Hupity Koryfej
    2. Gabriela Hroteková + Elen Diel Koryfej
    3. Denisa Sommerová + Bega spod Malenice
    4. Anna Zubatá + Bred z Martinčina chovu

Kompletní výsledky

Týmy large
  1. Cuvée borders
    1. Petra Sekerová + Eni
    2. Olga Edrová + Tom Miveko
    3. Zuzana Přichystalová + Ar Moravia Liand
    4. Barbora Mandíková + Atlas Wookiee Simple Elegance
  2. repre large
    1. Tereza Králová + Little Jackie Black Chevers
    2. Martina Jírová + A3Ch Bree Czech Imp
    3. Olga Edrová + Van Miveko
    4. Radovan Liška + Oress Rubínové srdce
  3. Troubled ladies
    1. Tereza Otýpková + Holly Grant Bohemia Alké
    2. Jana Brodová + Quiet Riot z Černobílých
    3. Tereza Otýpková + Bombardino Bohemia Grant
    4. Lucie Glejdurová + Baileys Bohemia Grant

Kompletní výsledky

Kvalifikované týmy pro start na MČR v agility 2015

V příloze naleznete seznam kvalifikovaných pro start na Mistrovství České republiky v agility 2015 podle splněných podmínek, které byly schválené výborem per rollam 131.

Všem kvalifikovaným gratulujeme a doufáme, že budeme moci sledovat Vaše výkony i na mistrovství republiky.

V případě, že byste našli v tabulkách nějaké nesrovnalosti, napište mi prosím na katka@lerl.info.
Katka Lerlová

Příloha