MRM 2015

Propozice MRM 2015

MRM 2015 - Pasohlávky

Výsledky

Jednotlivci small junioři

  1. Jana Mikulová - Colombina Moravské srdce
  2. Dominka Machová - A3Ch Aimee z Částkova
  3. Anna Šípková - Flurry Gold Lenfír

Kompletní výsledky

Jednotlivci medium junioři

  1. Denisa Sommerová - A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje
  2. Nikola Pokorná - A3Ch Jamie Želečské vrchy
  3. Aneta Kolodějová - Oskar

Kompletní výsledky

Jednotlivci large junioři

  1. Aneta Kárníková - Mia Elegant Nobby Rock
  2. Adéla Karbusová - Brixiee
  3. Zuzana Genderová - Able Aimy od Cidliny

Kompletní výsledky

Jednotlivci small děti

  1. Zdeněk Smrček - Beruška Gold Rebecca
  2. Heda Antošová - Persefoné Bonimo
  3. Tereza Vaverková - Bony

Kompletní výsledky

Jednotlivci medium děti

  1. Zdeněk Smrček - Casanova ze Smrčkova dvora
  2. Terezie Lenková - Debora Chips Duhová aura
  3. Michaela Dostálová - Benno Mandolina

Kompletní výsledky

Jednotlivci large děti

  1. Klára Kokešová - Brita
  2. Romana Nováková - Atos Captivate
  3. Barbora Pyšková - Atos Captivate

Kompletní výsledky

Týmy large

  1. Metelesku blesku
  2. Best of Collies
  3. IRON DOGS

Kompletní výsledky

Týmy medium

  1. The last chance 97 with El
  2. Barevné tlapky
  3. The best mix

Kompletní výsledky

Týmy small

  1. Leonův harém
  2. Dream team
  3. Černé Perly

Kompletní výsledky

2015 - Mistrovství České republiky mládeže - Pasohlávky

Výsledky

Jednotlivci small junioři

  1. Jana Mikulová - Colombina Moravské srdce
  2. Dominka Machová - A3Ch Aimee z Částkova
  3. Anna Šípková - Flurry Gold Lenfír

Kompletní výsledky

Jednotlivci medium junioři

  1. Denisa Sommerová - A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje
  2. Nikola Pokorná - A3Ch Jamie Želečské vrchy
  3. Aneta Kolodějová - Oskar

Kompletní výsledky

Jednotlivci large junioři

  1. Aneta Kárníková - Mia Elegant Nobby Rock
  2. Adéla Karbusová - Brixiee
  3. Zuzana Genderová - Able Aimy od Cidliny

Kompletní výsledky

Jednotlivci small děti

  1. Zdeněk Smrček - Beruška Gold Rebecca
  2. Heda Antošová - Persefoné Bonimo
  3. Tereza Vaverková - Bony

Kompletní výsledky

Jednotlivci medium děti

  1. Zdeněk Smrček - Casanova ze Smrčkova dvora
  2. Terezie Lenková - Debora Chips Duhová aura
  3. Michaela Dostálová - Benno Mandolina

Kompletní výsledky

Jednotlivci large děti

  1. Klára Kokešová - Brita
  2. Romana Nováková - Atos Captivate
  3. Barbora Pyšková - Atos Captivate

Kompletní výsledky

Týmy large

  1. Metelesku blesku
  2. Best of Collies
  3. IRON DOGS

Kompletní výsledky

Týmy medium

  1. The last chance 97 with El
  2. Barevné tlapky
  3. The best mix

Kompletní výsledky

Týmy small

  1. Leonův harém
  2. Dream team
  3. Černé Perly

Kompletní výsledky

Příloha