EO 2014

European open 2014

Česká reprezentace prožila úspěšný výjezd na European open do Maďarska. Z těch nejlepších výkonů jmenujme:

  • Martina Magnoli Klimešová s Kiki v sobotu vyhrála oba své běhy, v nedělním finále skončila druhá
  • Radovan Liška s Orym v sobotu obsadil 1. místo agility
  • Pavel Košek s Audim skončil na 1. místě v sobotním jumpingu
  • Martina Magnoli Klimešová s Kiki, Petra Hamšíková s Larou, Nikola Schovancová s Kejsi a Radka Mokrišová s Easym vyhrály páteční kvalifikaci do finále.

Všem reprezentantům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci a skvělou atmosféru v týmu. Více informací a několik fotek najdete v sekci reprezentace.

Untitled-Export2272.jpg

European open 2014

Výsledky

Gratulujeme všem reprezentantům na European Open 2014, děkujeme za skvělý a velmi úspěšný tým. Celkové výsledky najdete na http://eo.koirankoppi.com/eo2014/show/netti/index.php.

Nejúspěšnější týmy

  • Martina Magnoli Klimešová s Kiki v sobotu vyhrála oba své běhy, v nedělním finále skončila druhá
  • Radovan Liška s Orym v sobotu 1. místo agility
  • Pavel Košek s Audim v sobotu 1. místo jumping
  • Martina Magnoli Klimešová s Kiki, Petra Hamšíková s Larou, Nikola Schovancová s Kejsi a Radka Mokrišová s Easym vyhrály páteční kvalifikaci do finále.


Ještě jednou všem velmi gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci a skvělou atmosféru. Dále děkujeme společnosti Royal Canin a ČKS za podporu.

Untitled-Export227.jpgUntitled-Export228.jpg

Untitled-Export230.jpgUntitled-Export2312.jpg

Untitled-Export232.jpgUntitled-Export233.jpg

Nominace

  • kategorie Large
    • jednotlivci
      • Olga Edrová + Van Miveko
      • Eva Kočnarová + Lentilka Dajavera
      • Eva Kočnarová + A3Ch Brownstorm
      • Roman Linka + Coudy Dycou od Zlatonosné říčky
      • Adriana Slezáková + Crazy Cowboy Wonderfull Dream
      • Aneta Grygarová + Daithi Gee Fort Voctory
      • Radka Mokrišová + Mawlch Apo
      • Jakub Štýbr + Ykuk Deabei
      • Radovan Liška + Oress Rubínové Srdce
      • Tereza Králová + Little Jackie Black Chevers
      • Eliška Panáčová + Azzara Nyx od Červíčka
      • Michaela Tejčková + Doktoe Ozzy Malý Pasáček
      • Anna Pospíšilová + Jade Hrdlička
      • Pavel Košek + Auditor od Betlémské pastviny
      • Jan Smoček + Jet Rider Rubínové Srdce
      • Carlo Magnoli + Edge Des Plaines Du Minervois
      • Anna Pospíšilová + Roca Gunden Land (náhradnice)
    • týmy
      • Czech Team Large White
        • Olga Edrová + Van Miveko
        • Eva Kočnarová + Lentilka Dajavera
        • Radka Mokrišová + Mawlch Apo
        • Anna Pospíšilová + Jade Hrdlička
      • Czech Team Large Red
        • Eva Kočnarová + A3Ch Brownstorm
        • Aneta Grygarová + Daithi Gee Fort Voctory
        • Eliška Panáčová + Azzara Nyx od Červíčka
        • Michaela Tejčková + Doktoe Ozzy Malý Pasáček
      • Czech Team Large Blue
        • Roman Linka + Coudy Dycou od Zlatonosné říčky
        • Radovan Liška + Oress Rubínové Srdce
        • Pavel Košek + Auditor od Betlémské pastviny
        • Carlo Magnoli + Edge Des Plaines Du Minervois
      • Czech Team Large Tricolor
        • Adriana Slezáková + Crazy Cowboy Wonderfull Dream
        • Jakub Štýbr + Ykuk Deabei
        • Tereza Králová + Little Jackie Black Chevers
        • Jan Smoček + Jet Rider Rubínové Srdce
  • kategorie Medium
    • jednotlivci
      • Nikola Schovancová + Beatrix z Tylenu Moravia
      • Radka Mokrišová + Scooby Doo z Heřmanova Dvora
      • Martina Magnoli Klimešová + Csimota Kiki Irhaberki
      • Lenka Prokešová + Dakota z Tylenu Morávia
      • Petra Hamšíková + Ami Dévoué z Březkého Průhona
      • Kristýna Hanzlíková + Immortal Beauty z Červenobílých
      • Petra Doláková + Eliška
      • Tereza Krejčí + Orchidee Braunkonigin
      • Jana Gregorová + Z Dáblovy Studánky (náhradnice)
    • týmy
      • Czech Team Large Blue
        • Lenka Prokešová + Dakota z Tylenu Morávia
        • Kristýna Hanzlíková + Immortal Beauty z Červenobílých
        • Petra Doláková + Eliška
        • Tereza Krejčí + Orchidee Braunkonigin
      • Czech Team Large Tricolor
        • Nikola Schovancová + Beatrix z Tylenu Moravia
        • Radka Mokrišová + Scooby Doo z Heřmanova Dvora
        • Martina Magnoli Klimešová + Csimota Kiki Irhaberki
        • Petra Hamšíková + Ami Dévoué z Březkého Průhona
  • kategorie Small
    • jednotlivci
      • Lenka Sack + Sirka
      • Klára Votrubcová + Alexandr Královská Manta
      • Martina Konečná + Bugaboo The Litlle Bodyguard
      • Monika Šaling + Devil s Doll z Dáblovy studánky
      • Jana Šedivá + Yasmin Šedý Vévoda
      • Zuzana Svobodová + Alchymie Bar-Bar Beskydy
      • Jan Smoček + Fata Morgana Lukato Gold
      • Radka Mokrišová + Alvin Gold Radan Bohemia
      • Eliška Panáčová + Laritta Janivan (náhradnice)
    • týmy
      • Czech Team Large White
        • Lenka Sack + Sirka
        • Klára Votrubcová + Alexandr Královská Manta
        • Monika Šaling + Devil s Doll z Dáblovy studánky
        • Jana Šedivá + Yasmin Šedý Vévoda
      • Czech Team Large Red
        • Martina Konečná + Bugaboo The Litlle Bodyguard
        • Zuzana Svobodová + Alchymie Bar-Bar Beskydy
        • Jan Smoček + Fata Morgana Lukato Gold
        • Radka Mokrišová + Alvin Gold Radan Bohemia