EOJ 2015

EOJ 2015 - Rožnov pod Radhoštěm

Ve dnech 10. - 12. 7. proběhl v České republice v Rožnově pod Radhoštěm závod European Open Junior.

team.jpg

Foto: Jana Vydrová

Česká reprezentace si závod maximálně užila a dosáhla skvělých výsledků:

  • na prvním místě se v dětech v kategorii small umístil Zdenek Smrček s Beruškou
  • na druhém místě se v dětech v kagegorii small umítila Petra Vydrová s Ený
  • na druhém místě se v juniorech v kategorii small umístila Eva- Žofie Hlinková s Lolly
  • na druhém místě se v juniorech v kategorii large umístila Klára Hančová s Lali
  • na prvním místě se v kategorii large umístilo družstvo Czech gummy bears ve složení Anna Pospíšilová s Rocou, Denisa Sommerová s Errorem, Klára Hančová s Lali a Magda Bradáčová s Elzou
  • na druhém místě se v kategorii small a medium umístilo družstvo Czech lucky paws ve složení Zdenek Smrček s Beruškou, Michal Horáček s Dionkou, Filip Ilkanič se Sonym a Kristýna Šonská s Jesi
  • na třetím místě se v kategorii small a medium umístilo družstvo Czech paws on fire ve složení Denisa Sommerová s Aramisem, Dominika Machová s Aimee, Michaela Táflová s Goldie a Kateřina Lustyková s Arískem

Výsledky všech českých účastníků do 10. místa uvádím zde:

Součty:

Družstva Large:

1. Czech gummy bears

Družstva Small + Medium:

2. Czech lucky paws

3. Czech paws on fire

6. Czech hopeful gang

9. Czech little fighters

10. Czech quickie

Součet děti small:

1. Zdenek Smrček – Bueruška Gold Rebecca

2. Petra Vydrová – Enya Goldenleon

Součet děti medium:

5. Dominik Vajc – Tricki Toffee z Arcamony

Součet děti large:

8. Adéla Benešová – By Way Alkyra

Součet junioři small:

2. Eva- Žofie Hlinková – Lolly Korym Bohemia

5. Anna Šipková – Flurry Gold Lenfir

6. Václav Borůvka – Gréta Garbo Drofa

Součet junioři medium:

4. Denisa Sommerová – Aramis z Ploužnické stáje

Součet junioři large:

2. Klára Hančová – Aglaya z Nefritu

4. Lucie Petirová – Hiccup from Let´s Border


Jednotlivé běhy:

Jumping jednotlivců junioři :

Small:

2. Jana Mikulová – Colombina Moravské srdce

4. Eva-Žofie Hlinková – Lolly Korym Bohemia

5. Veronika Hrudová – Britani Studánkový palouk

6. Dominika Machová – Aimee z Částkova

10. Lenka Špidlenová – Leon od Prachovských skal

Medium:

4. Denisa Sommerová – Bega spod Malenice

Large:

3. Jana Křivková – Arrow of Love Amazing Moravia

4. Klára Hančová – Aglaya Nefritu

6. Denisa Sommerová – Error Katemy

7. Tereza Tužilová – Wiki

Agility jednotlivců junioři:

Small:

4. Eva – Žofie Hlinková – Lolly Korym Bohemia

6. Anna Šipková – Flurry Gold Lenfir

8. Václav Borůvka – Gréta Garbo Drofa

Medium:

1. Denisa Sommerová Aramis z Ploužnické stáje

5. Barbora Lahovská – Clea

Large:

8. Klára Hančová – Aglaya z Nefritu

10. Lucie Petirová – Hiccup From Let´s Border

Jumping jednotlivců děti:

Small:

2. Zdenek Smrček – Beruška Gold Rebecca

4. Petra Vydrová – Enya Goldenleon

Agility jednotlivců děti:

Small:

1. Petra Vydrová – Enya Goldenleon

2. Zdeněk Smrček – Beruška Gold Rebecca

Medium:

5. Dominik Vajc – Tricki Toffee z Arcamony

Large:

7. Adéla Benešová – By Way Alkyra

Družstva Small + Medium agility:

1. Czech lucky paws (Smrček, Horáček, Ilkanič, Kristýna Šonská)

3. Czech paws on fire (Sommerová Aramis, Machová, Táflová, Lustyková)

4. Czech hopeful gang (Psotková, Snášilová, Borůvka, Wohanková

7. Czech quickie (Hlinková, Špidlenová, Mikulová, Sommerová Bega)

Družstva Large agility:

1. Czech gummy bears (Pospíšilová, Sommerová, Hančová, Bradáčová)

9. Czech rebels (Tužilová, Klevarová, Petirová, Černý)

Družstva Small + Medium jumping:

3. Czech paws on fire (Sommerová Aramis, Machová, Táflová, Lustyková)

7. Czech fast and furious (Karolína Šonská, Klepalová, Šipková, Vydrová)

8. Czech lucky paws (Smrček, Horáček, Ilkanič, Kristýna Šonská)

10. Czech little fighters (Hrudová, Lahovská, Vajc, Dostálová)

Družstva Large jumping:

3. Czech gummy bears (Pospíšilová, Sommerová, Hančová, Bradáčová)


Výsledky kvalifikace na EOJ

Úvodní dokumenty