Odměny za reprezentaci na EOJ 2016

European Open Juniors 2016

European Open Juniors 2016 – Slovensko, Šamorín - Čilistov

V době od 7. do 10. 7. 2016 probíhal sváteční závod všech juniorů z celé Evropy. Na Slovensku se konalo EOJ, kterého se zúčastnilo okolo 480 mladých agilitních sportovců z 24 evropských zemí. Klubem Agility ČR bylo nominováno 40 týmů, které po celé tři závodní dny usilovaly o co nejlepší výsledek jak v soutěži družstev, tak v soutěži jednotlivců. Byly to dny plné neuvěřitelného přátelství, přejícnosti, krásného chování juniorů ke psům, slzy radosti i smutku, euforie z výsledků, nadějí v lepší zítřky a na konec loučení se s těmi, kteří letošním rokem dosáhli plnoletosti a tak se s juniorskou reprezentací loučili. Naši junioři byli opravdu vzorem, jak se chovat ke svému čtyřnohému parťákovi po úspěšném i smolném parkuru, jak o něj pečovat během závodu a také si naši junioři uměli krásně pohlídat starty ostatních a nejen každému českému závodníkovi hlasitě fandili tak moc, že i nám, kteří jsme byli s dětmi na startu, naskakovala husí kůže. Opravdu na děti můžeme být velmi hrdí.

Česká reprezentace byla velmi úspěšná a tady jsou její nejlepší výsledky:

JUNIOŘI

1. místo v kategorii small – Zdeněk Smrček a Beruška

1. místo v kategorii medium – Barbora Štachová a Bred

1. místo v družstvech, kategorie small + medium: Martin Jánoš + Aramis, Barbora Lahovská + Clea, Julie Wohanková + Ailey a Zdeněk Smrček + Casanova.

DĚTI

1. místo v kategorii large – Barbora Pyšková + Pikao

Děkujeme sponzorovi, firmě KRMÍM KVALITNĚ - dodavateli krmiva Best Breeder, která je partnerem juniorské reprezentace v agility pro rok 2016, dětem a juniorům za vzornou reprezentaci a celému realizačnímu týmu ve složení: Stanislav Mašek, Radana Píšťková, Karin Divišová, Monika Šaling, Lenka Dušánková a Petr Dostál – za veškerou pomoc při výjezdu. Děkujeme také Jaroslavě Podmolové za velkou pomoc s kvalifikačními závody a Olině Edrové jakožto druhému trenérovi na soustředění juniorské reprezentace.

Celá Zpráva z EOJ 2016 Ing. Adriany Slezákové, manažera juniorské reprezentace 2016.

EOJ-deti-14.jpgEOJ-deti-23.jpg

EOJ-deti-3.jpgEOJ-deti-4.jpgEOJ-deti-5.jpg

EOJ-deti-6..jpgEOJ-deti-6.jpg

Zpráva z Mistrovství Evropy juniorů (European Open Juniors) 2016

Mistrovství Evropy juniorů (European Open Juniors) 2016 – Slovensko, Šamorín - Čilistov

V době od 7. do 10. 7. 2016 probíhal sváteční závod všech juniorů z celé Evropy. Na Slovensku se konalo Mistrovství Evropy juniorů (EOJ), kterého se zúčastnilo okolo 480 mladých agilitních sportovců z 24 evropských zemí. Klubem Agility ČR bylo nominováno 40 týmů, které po celé tři závodní dny usilovaly o co nejlepší výsledek jak v soutěži družstev, tak v soutěži jednotlivců. Byly to dny plné neuvěřitelného přátelství, přejícnosti, krásného chování juniorů ke psům, slzy radosti i smutku, euforie z výsledků, nadějí v lepší zítřky a na konec loučení se s těmi, kteří letošním rokem dosáhli plnoletosti a tak se s juniorskou reprezentací loučili. Naši junioři byli opravdu vzorem, jak se chovat ke svému čtyřnohému parťákovi po úspěšném i smolném parkuru, jak o něj pečovat během závodu a také si naši junioři uměli krásně pohlídat starty ostatních a nejen každému českému závodníkovi hlasitě fandili tak moc, že i nám, kteří jsme byli s dětmi na startu, naskakovala husí kůže. Opravdu na děti můžeme být velmi hrdí.

Česká reprezentace byla velmi úspěšná a tady jsou její nejlepší výsledky:

• Mistr Evropy juniorů, kategorie small – Zdeněk Smrček a Beruška
  • Mistr Evropy juniorů, kategorie medium – Barbora Štachová a Bred

• Mistři Evropy družstev, kategorie small + medium: Martin Jánoš + Aramis, Barbora Lahovská + Clea, Julie Wohanková + Ailey a Zdeněk Smrček + Casanova.

• 2. Vícemistr Evropy dětí – kategorie large – Barbora Pyšková + Pikao

Nominace reprezentace na EOJ 2016