EOJ 2014

​European open juniors 2014 - Miláno, Itálie

EOJ je za námi - to je ta horší zpráva, protože věřím tomu, že si to děti a junioři užili naplno a kdyby se celá akce o kousek protáhla, tak by nikdo neprotestoval. Bylo to znát jak na atmosféře uvnitř celé výpravy, tak i na výsledcích, které naši reprezentanti dosáhli (to je ta dobrá zpráva).

Z Prahy jsme odcestovali ve středu v osm večer v následujícím složení:

Děti: Dominik Machotka, Kačka Neumanová, Áďa Klepalová, Lucka Petirová, Áďa Benešová a Kuba Dobiáš

Junioři: Anička Pospíšilová, Magda Bradáčová, Vanda Macibobová, Honza Černý, Dorka Psotková, Markéta Juřicová, Denisa Sommerová, Sabina Šťastná, Terka Snášilová, Lenka Špidlenová, Terka Martišová, Domča Machová, Anička Šipková, Kristyna Šonská, Filip Ilkanič a Karolína Šonská

Z organizačního týmu potom: Jiřina Máčková, Petr Dostál, Honza Strnad, Standa Mašek a druhý řidič Ota (Karel).

Ve čtvrtek dopoledne pak již autobus dorazil v pořádku s celou posádkou do kempu na okraji Milána, kde se celá akce konala a kde také byly ubytovány všechny výpravy. Po povinném Check-inu a vybalování následoval krátký výlet do města za nákupy, v pátek potom celodenní návštěva přilehlého kouzelného akvaparku přerušená pouze prezencí a tréninkem uprostřed dne. No a v sobotu...v sobotu se začaly v 8:30 prohlížet první parkury.

Jenom jedna statistika na začátek - z celkového počtu 95 běhů se naši reprezentanti diskvalifikovali pouze 12x - to svědčí o nervech z ocele :) .

V celkových součtech:

  • na prvním místě se v juniorech v kategorii medium umístila Dorka Psotková s Falkem
  • na druhém místě se umístil v dětech v kategorii small Dominik Machotka s Cheery
  • na druhém místě se v juniorech v kategorii medium umístila Denisa Sommerová s Arískem
  • na druhém místě se v juniorech v kategorii small umístila Lenka Špidlenová s Leonem
  • na třetím místě se v juniorech v kategorii large umístila Magda Bradáčová s Elzou
  • na třetím místě se v kategorii large umístilo družstvo Czech Large 1 ve složení Anička Pospíšilová s Jade, Honza Černý s Tami, Magda Bradáčová s Elzou a Lucka Petirová s Amy

Celkem naše reprezentace stála "na bedně" 14x, což bylo nejvíce ze všech států (druzí skončili Belgičané s 12 zářezy a poté Švýcaři s 10) a na vyhlášení jsme se málem ani nestíhali otáčet s vlajkami.

Uznání za to, jakým způsobem naše agility děti & junioři reprezentují, zasluhuje ale každý závodník. Neboť to, co v Itálii všichni předvedli bylo vskutku neuvěřitelné.

repreEOJ.jpg

Přihláška do reprezentace

Koncepce juniorské reprezentace

Koncepce juniorské reprezentace pro rok 2014 (aktualizace 25.2.2014).