IMCA, PAWC 2013

IMCA Maďarsko - Gyula 5.-8.9.2013

Ve čtvrtek 5.9. dorazila v ranních hodinách česká reprezentace do maďarského městečka Gyula aby se závodníci porovnali s konkurencí z ostatních zemí, jako bylo klasicky Holandsko, Belgie, Itálie, Španělsko a další, ale taky netradičně Slovensko nebo Japonsko. Už na tréninku mnoho závodníků zjistilo, že povrch některým psům dost klouže a tak bude třeba upravit vedení, zvláště u rychlých psů.

Ve čtvrtek večer byl závod zahájen tradičním průvodem městem a velmi působivým slavnostním zahájením. V pátek ráno začal první běh jednotlivců, ve kterém s čistým během na druhém místě stála Petra Sekerová s Ení a na třetím Adriana Slezáková s Crazym. Šesté místo patřilo Monice Prokopové s Belgi a osmé místo Janči Kořínkové a Sarah. Jumping small dopadl pro česko nadějně díky druhému místu Martiny Konečné s Inchem a sedmému místu Lenky Sack se Sirkou, u médií to byl čistý běh Adriany Slezákové s Arionem. Sobota byla dnem družstev. Družstvo large (Kočnarová, Mandíková, Sekerová a Slezáková) mělo našlápnuto nejlépe a startovali ze zlaté pozice. V agility už chybovali na zónách a laťce a tak stříbrné medaile se nakonec blýskali u čechů. V družstvech médií (Slezáková, Schovancová, Bidlová, Kopřivíková) jsme již tradičně soupeřili s italským družstvem, které nás nakonec jen díky naší drobné časové penalizaci předběhlo a tak i tady jsme brali stříbro. U smallíků ( Konečná 2x, Sack, Havlíková) byl hodně smolný jumping se třemi diskvalifikacemi, zato agility holky daly krásně a tak v tomto běhu obsadili třetí místo. Neděle byla klasicky na nervy a soustředění nejtěžší, štěstí v kategorii small stálo u Martiny Konečné s Inchem, která v celkovém umístění obsadila krásné třetí místo, tu stejnou pozici obsadila i Jana Kořínková se Sarah v kategorii large a tuto soutěž vyhrála z pozice nováčka Petra Sekerová s Ení.

Naši závodníci PAWC bojovali jako lvi, ve třetí skupině vyhrála s třemi čistými běhy Marie Kollnerová + Petty, šestou skupinu ovládli pouze češi, třetí místo patřilo Rendovi Gabrielovi s Goldíkem, druhé taktéž Rendovi ale se Snoopym a naší milou vítězkou se opět stala Hedvika Rychnovská s Bivojem.

Česká republika také vyhrála soutěž států s náskokem téměř sta bodů od druhého Německa.

Za celou reprezantaci bych chtěla poděkovat hlavně Klubu agility ČR a taky team leadrovi Standovi Maškovi a asistentce Radce Poslušné - za veškerou pomoc během závodu. Moc vám oběma děkujeme

Za českou reprezentaci

Bc. Adriana Slezáková

imca.png

Výsledky IMCA PAWC 2013

9. září 2013 - Stanislav Mašek

Dnes brzy ráno se vrátila velice úspěšná reprezentace České republiky.

Česká reprezentace vyhrála soutěž týmů celého mistrovství.

PAWC, celkové umístění:

Skupina 3: Marie Kollnerová - Petty - 1. místo

Skupina 6: Hedvika Rychnovská - Bivoj - 1. místo

René Gabriel - Snoopy - 2. místo

René Gabriel - Goldík - 3.místo

IMCA, celkové umístění:

Large: Petra Sekerová -Eni - 1. místo

Jana Kořínková - Sarča - 3. místo

Small: Martina Konečná - Inch - 3. místo

Družstva, celkové umístění:

Large: 2. místo (Petra Sekerová -Eni, Eva Kočnarová - Brownstorm, Barbora Mandíková - Denny, Adriana Slezáková - Crazy)

Medium: 2. místo (Nikola Schovancová -Kejsi, Lucie Bidlová - Bety, Denisa Kopřivíková - Jimmyk, Adriana Slezáková - Timmy)

Děkujeme české reprezentaci za výborné výsledky. GRATULUJEME.

IMCA

Letošní IMCA se uskuteční od pátého do osmého září v maďarském městečku Gyula. Českou republiku zde budou reprezentovat Martina Konečná, Lenka Sack a Adéla Havlíková v kategorii small. V kategorii medium pak Nikol Schovancová, Adriana Slezáková, Denisa Kopřivíková a Lucie Bidlová. Konečně v kategorii large to budou Adriana Slezáková, Petra Sekerová, Barbora Mandíková, Eva Kočnarová, Irena Vyvlečková, Monika Prokopová a Jana Kořínková.

Příloha: Nominace - IMCA

PAWC

Letošní PAWC se uskuteční společně s Imcou od pátého do osmého září v maďarském městečku Gyula. Českou republiku zde budou reprezentovat René Gabriel, Marie Kellnerová, Radmila Nováková, Jana Němcová a Hedvika Rychnovská.

Příloha: Nominace PAWC